Ограничена понуда 1pc OMRON глувчето микро D2FC-F-NH само црвена точка switch 10 милиони животот не треба мелење Изработени во Кина

Ограничена понуда 1pc OMRON глувчето микро D2FC-F-NH само црвена точка switch 10 милиони животот не треба мелење

DEN 42.00
-12 %
DEN 47.52

Тековен


Почитувани купувачот, ве молиме имајте во предвид :
1. Ако се избере "Кина пост Обичен Мал Пакет Плус" да брод вашата цел, тоа значи дека нема да добиете песна број кој може да се пронајдат вашата нарачка. И немојте да се отвори спорот во 60 дена откако ќе ја испратите вашата нарачка. Ако сеуште не сте ја примите вашата цел после 60 дена, ние ќе ги врати вашите пари или ви испрати нова. Се надеваме на вашето разбирање. Благодарение толку многу!
2. Ако се избере "Кина пост регистрирани воздух mail" да брод вашата нарачка, ќе се добие вистинска песна број. Потоа можете да го најдете тоа до го прими пратката.


Останатите карактеристики

Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
D2FC-F-NH
Материјал:
Микро Прекинувач
Стил:
Микро Прекинувач

Слични понуди