6M/ Ширина 25CM исклучителна eyelash чипка DIY украс додатоци RS1391

6M/ Ширина 25CM исклучителна eyelash чипка DIY украс додатоци RS1391

DEN 456.00

Тековен


Име на производ : eyelash чипка
Ширина : 25cm
Боја : off бело/црна
Пакување : 6m=2 парчиња(1pc=3m)
Употреба : За Деколте,Рамо Girdle,Копчето Работ, Дното Нишало,
Подарок,Декорација за Торба,завеси, Дома декорација, Babydoll фустан,
Божиќ DIY занаети итн.


Останатите карактеристики

боја:
Црна, бела Off
Бренд Име:
Р SMEALE
Техника:
Жакард
Материјал:
Полиестер / Најлон
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
25CM
Број На Модел На:
RS1391
Тип На Производ:
Чипка

Слични понуди