Osram 69490 / СИЈАЛИЦА 29 / P-VIP 132-150/1.0 E22h / P-VIP 132-150/1.0 E22ha / RPE022-1 Фабрички Оригинални СИЈАЛИЦА САМО!

Osram 69490 / СИЈАЛИЦА 29 / P-VIP 132-150/1.0 E22h / P-VIP 132-150/1.0 E22ha / RPE022-1 Фабрички Оригинални

DEN 3744.00

Тековен

0 E22h
Компатибилен со :
ОДГОВАРА Мицубиши 915 P049010, 915 P049 A10, 915 P027010,
313912737921, Зенит 6912 B22001
Akai PT61 DL34 X , LG 6912 B22010 A, LG Z52 DC2 D , LG Z56 DC1 D , LG Z62 DC1 D , 915 P027010, 915 P049010.
Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање.
Внимание : ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
CN-KESI
Број На Модел На:
69490

Слични понуди