Бесплатен Превозот 2 парчиња/Многу 16mm Водоотпорен Никел Позлатен Месинг Метал Копчето Авто-ресетирајте го Копчето Start Switch Annular Главата LED Светло

Бесплатен Превозот 2 парчиња/Многу 16mm Водоотпорен Никел Позлатен Месинг Метал Копчето Авто-ресетирајте го

DEN 460.00
-7 %
DEN 494.40

Тековен


Pls Забелешка :
1. Ние имаме различни напон ,6 V, 12 V, 24 V, 36 V, 110 V и 220 V
2. Црвена, зелена , жолта , сина , бела
Кога ќе го поставите цел , pls остави порака за напон , бојата на кожата
или ние само ви испрати 220 V, црвена боја . Ви благодариме многу .


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Бренд Име:
JoHigh
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
no
Број На Модел На:
16mm
Точка име :
метал копчето префрлате
Max. Тековната:
4A
Напон:
6/12/24/36/110/220V
контакт:
1 НЕМА + 1 NC
Школка Материјал:
Никел позлатен месинг
Отсечени големина:
16mm
Тип на работа:
Авто-ресетирајте
Боја:
црвено, зелено, жолто и сино бела

Слични понуди