1000G Природни прав кристал суровини руда примерок кристал чакал голем зрно фабрика за директна продажба.

1000G Природни прав кристал суровини руда примерок кристал чакал голем зрно фабрика за директна продажба.

DEN 623.52

Тековен

Јас сум подготвен да го реши секој проблем со моите клиенти.
Јас испраќаат пакетите од Кина Пост.најевтиниот но многу бавно)
Во Комбинација Превозот
* Јас сум среќен да се комбинираат превозот на предмети освои/купени во рок од 7 дена. Ние ќе се потрудиме да ви се задоволни. Море за испорака (Море, превозот трае околу 45-60 дена, ќе е подобро да не се избере море, превозот, ако немате трпение за да чека толку долго време за околу 2 месеци.
* Вие може да го добиете со 15% попуст на превозот.
Јас одговор пораки 7 дена во неделата. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Откако ќе се направи, pls e-mail мене за комбиниран фактура ако јас не сум веќе го направиле тоа.поевтино и побрзо)
2.
* Меѓународните Купувачи ве молиме имајте во предвид увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Услови
Предмети се испраќаат во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање. Ние нудиме неколку превозот опции како што следи :
1.
Превозот И Ракувањето Со
* Објектот ќе биде предаден од Кина Пост од страна на Standard International Shipping (со следење на број). Ако не примате одговори од мене во рок од 2 дена, тоа значи дека ние не можеме да ја примите вашата e-mail. ШАЛ превозот (ШАЛ превозот трае околу 18-30 дена.
Објектот Се Објасни Име
Материјал
природни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 1000g Должина од 10-20mm Ширина мм Hight mm Плаќање
* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање.
Ако објектот е оштетен во e-mail, јас може да наплата на превозот цена и надомести ќе некои пари.
Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.


Останатите карактеристики

Стил:
Народната Уметност
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ganyi
Тема:
Маскота

Слични понуди