Нови Сопствени Направени Јапонски Аниме К Проектот Saruhiko Fushimi Воена Униформа Cosplay Костим CosplayLove Ноќта На Вештерките Висок Квалитет

Нови Сопствени Направени Јапонски Аниме К Проектот Saruhiko Fushimi Воена Униформа Cosplay Костим CosplayLove

DEN 4423.00
-5 %
DEN 4655.52

Тековен


· П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ве молиме да се забележи.
Превозот :
Сите производи бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,време на испорака за 15-45 работни дена. Сепак купувачите се бара да испратите производ назад до нашата канцеларија.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.


Останатите карактеристики

Големина:
One Size
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни,Панталони,Врвот
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
cos0731
Бренд Име:
CosplayLove
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Други Додатоци
Знаци:
Saruhiko Fushimi
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Twill
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Saruhiko Fushimi
Име:
Saruhiko Fushimi Cosplay
Аниме:
K

Слични понуди