20pcs/многу PC817 EL817 817 НАТОПИ Optocoupler

20pcs/многу PC817 EL817 817 НАТОПИ Optocoupler

DEN 128.64

ТековенОстанатите карактеристики

Бренд Име:
HUABAN
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
pc817
Пакет:
натопи
Примена:
Стандард

Слични понуди

W9812G6JH-6 TSOP
  • Обновено

W9812G6JH-6 TSOP

162.24 DEN 154.00

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние