2 Парчиња Отворено Спортски Keychain Безбедност Тока Шише за Вода Кука Носителот Клип Carabiner за Кампување Пешачење Опстанок Патување

2 Парчиња Отворено Спортски Keychain Безбедност Тока Шише за Вода Кука Носителот Клип Carabiner за Кампување

DEN 182.00
-5 %
DEN 191.52

Тековен

Добра комуникација придобивки и од купувачот и продавачот.
Кога ние се провери тоа е точно,ние ќе ви понудиме некои попуст во својата нова цел за подобрување на нашата листа опис.Објектот спецификите Тип : Џеб, Мулти Алатки опис на Производот
1. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Но, ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата покажува .) сакате, и да го оставите право адреса каде што сакате од нас да брод на производот.
По Цел 1. Компас (не професионални) 3. 100% сосема нов и висок квалитет.Ве молиме изберете вистинската големина(количина,боја,стил,модел,итн.Ние може да accpet вашата исплата како следново :
2.Ние често ќе го користат превозот методот со кој сте одбрале да брод вашата нарачка.Ако се чувствувате конфузија по гледање или пронајдете некои грешки во листата,ве молиме да бидат слободни да контакт.Понекогаш може да се подобри вашиот превозот метод со цел да се овозможи да се добие пакет за време или побрзо.Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 5 дена по вашата нарачка,поради : некои производ имаме доволно акции,други мораме да restock од нашите добавувачи.
Пред Цел
1. Поради различни царински полицијата во целиот свет,на цена на производот не содржи увоз доход. Ние ќе immerdiately одговор вашата порака во 24 деловни часа.
Пакет Вклучувајќи : 2 КОМПЈУТЕРИ
Поради вашата различни следи поставување и осветлување , може да има некои боја разлика од вистинската точка . Ви благодариме и ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
Димензии : Должина : 12 см
Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради рачни мерења .),ве молиме слободно контактирајте со нас.
Со нарачување
1. Ако имате било какви други барање,ве молиме контактирајте со нас.


Останатите карактеристики

Тип:
Џеб, Мулти Алатки

Слични понуди