103 Жичен Затворен Сирената Жичен Мини Сирената со Црвена Блиц Светлина за Куќа Аларм Систем Strobe Светлина и Сирената

103 Жичен Затворен Сирената Жичен Мини Сирената со Црвена Блиц Светлина за Куќа Аларм Систем Strobe Светлина

DEN 191.04

Тековен


"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .
Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,
ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .
Превозот без следење на број , само прифати да се вратат ако стоката не се доставени во 60 дена . Ако вие не може да чека 60 дена , ве молиме да не го купувате !!! Да Бразил , купувачот треба да се чека за 90 дена.
Не пакување кутијата да брод ,производот директно да се стави во плик и брод .
110d B голема звук на Оваа Мини Безбедност Аларм Strobe Светлина и Сирена е целосно дизајниран да работи со најмногу безбедност survillance sytems. Тоа обезбедува заштита против натрапниците, пред да добие шанса да ја внесете во својот дом. Со својата моќна
Специјално дизајниран за корисници кои треба strobe светлина и голем волумен
Поврзете на црвениот жица за postive пол и црна жица негативниот пол
1) Ѕвончето Ниво : >=108d B /30cm
2) Flash/ мин : 150 пати
3) Номинална Струја :
5) Големина : 120mm x 72mm x 45mm
answer : ___________________________ note :
1. Ова е зависна аларм , не работат независно , треба да се работи со друг аларм машина .
2. не пакување кутија вклучени


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Кан.Дали
Број На Модел На:
103 црвена
боја:
Црвена
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Слични понуди