Сопствени Направени Nitro Супер Sonic Супер sonico Cosplay Костим црна кожна облека врвот+здолниште

Сопствени Направени Nitro Супер Sonic Супер sonico Cosplay Костим црна кожна облека врвот+здолниште

DEN 4272.00

Тековен

Комуникацијата е многу важна. Ние ќе се обидеме потрудиме да даде решение откако ќе рече купување искуство не е толку добра како што се очекуваше.com е во право. Ако ти е гајле детали многу, ве молиме проверете нашите детални фотографии како внимателно како е можно. Ние ќе брод објектот на адреса оставена во Aliexpress. Ако би сакале ни да брод од страна на Кина Пост Воздух Пошта која е слободно, тоа ќе потрае подолго време за да се дојде.
За Повратни Информации
Повратните информации се многу важни за нас.
Само прилагоди е најсоодветен, децата и возрасните може да се прилагоди. Па ве молиме почекајте за пратката да пристигнат. (Внимание : Турција и Бразил купувачи ве молиме не го изберат овој метод, бидејќи тоа не можат да пристигнат во Турција и Бразил.
Ве молиме да не информирате пред да го испратите назад производи, така што ќе може да добие производ без проблеми. Ако тоа се случува, дека сакате да го смените адреса, ве молиме, напишете во Aliexpress. Тоа е околу 15 до 30 дена. Ние ќе го цениме ако не остави негативни повратни информации без да ни кажете. И ве молам не се разбере дека ние не наплата откако ќе се добие производ назад.
За Превозот Методи и Превозот Дена
По добивањето на својата цел, ние ќе организира пратка во рок од 3 дена. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понудиме на нашите најдобри услуга и најдобрите производи. Ако е потребно подолго отколку што очекував, ве молиме кажете ни и ние ќе се провери и брза испорака компанија.Ако сакате обичај се облекуваат,треба да изберете слободни големина ,и остави порака за вашата висина,градите,половината,колковите и рамо големина. Но, ако не сте задоволни со нашиот производ, можете да контактирате со нас најпрво пред да замине повратни информации.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
супер sonico

Слични понуди