1.25 Gbps 1310nm SFP Transceiver Cisco Компатибилен 20KM БИДИ Еден Режим Двојна Влакна

1.25 Gbps 1310nm SFP Transceiver Cisco Компатибилен 20KM БИДИ Еден Режим Двојна Влакна

DEN 600.00

Тековен


Спецификација За Производ
1.25 G основни поени сса 10 километри~20km SFP Transceiver
Pin Описи


Останатите карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
SFP-102GXD
Бренд Име:
gdpoenet

Слични понуди