Прирачник Работат На Силикон Чистење Со Четка Козметички Алатка Лицето Нечистотија Смена Лице За Перење Четка Фондацијата Шминка Почиста

Прирачник Работат На Силикон Чистење Со Четка Козметички Алатка Лицето Нечистотија Смена Лице За Перење Четка

DEN 39.00
-20 %
DEN 48.48

Тековен


14987
Прирачник Работат На Силикон Чистење Со Четка Козметички Алатка Лицето Нечистотија Смена Лице За Перење Четка За Нега На Кожата Фондацијата Шминка Почиста
Карактеристики :
Направена од ултра меки силиконски, високо ниво на транспарентност, силна отпорност на кинење, стареењето отпор, без лепење.
Различни масажа точка дизајн може да се подобри и поефикасни масажа на кожата и запален.
Може да се користат како шминка четка, исто така како чист сад за перење четка, генералното чистење со четка, прозорецот за чистење со четка, па дури и бања scrubber.
Погоден за темелно чистење на разни лицето и око шминка четки, како и blackening четка.
Уникатно дизајниран да се вклопуваат повеќето фамилии.
Опис :
Не-токсични и мирис, за нега на вашата нежна кожа.
Рачен дизајн за срце облик мали мат направи повеќе издржливи и удобно.
Лесно да се чисти и суви.
Супер лесно да се чистат со четка, само исплакнете со вода или да се стави во машина за миење садови, тоа нема да има остатоци.
Спецификација :
Боја : Светло зелена/ Жолта/ Розова/ Виолетово/ Сино
Материјал : Силикон
Објектот големина : прибл.65*50*30мм
Пакет Се Вклучени :
1x Сочинуваат Перење Четка
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Бојата на реалните предмети може малку да се разликуваат од горенаведените слики се должи на различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
LIDDY
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Број На Модел На:
Прирачник Работат На Силикон Чистење Со Четка
Тип:
Лице За Перење Четка
Големина:
approx.65*50*30mm
Материјал:
Силикони
боја:
Светло зелена/ Жолта/ Розова/ Виолетово/ Сино

Слични понуди