Топла Продажба Турција Накит Гроздобер Бохемски Кристал Прстени За Жените Долго Голем Овален Камен Кристал Антички Сребрен Прстен Боја

Топла Продажба Турција Накит Гроздобер Бохемски Кристал Прстени За Жените Долго Голем Овален Камен Кристал

DEN 52.00
-21 %
DEN 66.24

Тековен

5 em;line-height : 1}h4{font-size : 1.25}h5{font-size : 1em;font-weight : 700}h6{font-size : 1em;font-weight : 700}a{color : #06c;text-за декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;text-за декорација : подвлече} .25em}вечерам{врвот : -.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргина-bottom : .25 em}h5{маргина-bottom : 1.сад{маргина-право : auto;маргина-лево : auto;соочи-лево : 0;соочи-право : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.container{padding-left : 0;padding-right : 0;margin-left : auto;margin-right : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;border-bottom : 1px solid #e8e8e8;} .сад : пред.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{font-стил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{font-family : monospace,serif;_font-family : 'курир нова',monospace;font-size : 1em}пред{бело-простор : пред;бело-простор : пред заврши;збор-заврши : пауза збор}под,вечерам,мали{font-size : 75%}под,вечерам{line-height : 0;position : relative;vertical-align : основни}под{дното : -.сад : по{content : " ";приказ : табела}.5em}б,силно{font-weight : 700}abbr,acronym{граница : 0;font-варијанта : нормален}дел{text-за декорација : линија-преку}img{color : transparent;font-size : 0;border : 0;vertical-align : middle;-ms-interpolation-mode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;бело-простор : нормален;*маргина-лево : -7px}копчето,текст,одберете,textarea{font-size : 100% ;маргина : 0;vertical-align : основна линија;*vertical-align : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;font-size : 100% ;vertical-align : middle}копчето,текст{overflow : видливи;line-height : нормален}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{-webkit-appearance : button;cursor : pointer;border-radius : 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутија-големината : граница-box); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{-webkit-appearance : textfield;-moz-box-sizing : content-box;-webkit-box-sizing : content-box;box-sizing : content-box}input[type=search] : : -webkit-search-cancel-button,input[type=search] : : -webkit-search-decoration{-webkit-appearance : none}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;vertical-align : top}html{font-size : 100% }body{font-size : 75%;color : #000;font-family : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,Sim Sun,"å®"ä½"";line-height : 1.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
Pinksee
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
/BI
Површината Ширина:
30cm
Метали Тип:
Легура
Објектот:
Прстени
Стил:
Панк
is_customized:
Yes
дизајн:
додатоци накит
Функција:
овална прстен
боја:
антички сребрен
Пол:
Жените Девојка Дама
Нови:
Bague
Повод:
Партија/Датира/Подарок
Клучните Прстени:
прстени за жени

Слични понуди