L068 Жешка! Моден природни 12mm боја abalone школка монистра круг,Одговара убави жени накит DIY правење промет на големо со Среќа девојка подарок

L068 Жешка! Моден природни 12mm боја abalone школка монистра круг,Одговара убави жени накит DIY правење промет

DEN 467.00
-24 %
DEN 613.92

Тековен

Почитувани купувачот, се надевам да се разбере. Јас ќе направам се што можам за да не подоцна од 24 часа назад до тебе, се надевам дека сите ние имаше добар пат!!!.Ве молиме издвои доволно време за испорака и ве молиме да не контактирате доколку имате notreceived, проектот.
Ние брод преку Кина пост.
Забелешка : сликата се должи на осветлување или точка на гледање, со видот може да биде пристрасен, јас се надевам дека ќе се разбереме!!!
Затоа што нашите производи се повеќе и повеќе, сите на производот, тежината е 30 грама, стандардот тежина со цел да се добие производ ќе преовладува.
Јас би бил среќен да одговори на сите прашања може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате.Понекогаш трае долго време, што се должи на локалните распоред одложувања или други причини.
Тоа обично трае околу 15-30 дена да се добие цел (претежно во 15-20 дена, ако thespeed е бавен, вие ќе добиете во еден месец), всушност, се зависи од onpostal процес. Ви благодарам многу!!!
Повратни информации и контакт со нас на :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ми корист, остави позитивни пет ѕвездички преглед на повратни информации. Јас ќе ви даде добро решение.
Ако мислите дека ти нема да ја оставиш мојата позитивни повратни информации, ве молиме да се чувствуваат удобно, дозволете ми да знам.
Превозот и транспортот :
Проектот ќе се отстрани превозот 7-14 работни дена по плаќање
Сите предмети ќе бидат испратени на адресата наведена од страна на купувачот, ве молиме потврдете yourpayment. Ќе добар фидбек е многу ценет.Ако сте во Италија, Шпанија, Јужна Америка и Средниот Исток, тоа ќе потрае повеќе од 30 дена, или дури и подолго.


Останатите карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Школка
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.03
Број На Модел На:
L068
Бренд Име:
WUBIANLU
Xinqite:
Свежи
Додаток Тип:
лабава монистра
Мушка должина:
15 инчи
Објектот Дијаметар:
12mm
Бројот на монистра:
31 компјутери / 1 акции

Слични понуди