RSCHEF лето шише спортски Преносни лимон стакло љубители на пластика

RSCHEF лето шише спортски Преносни лимон стакло љубители на пластика

DEN 485.00
-49 %
DEN 950.40

Тековен


(2)Ако цел испраќање на погрешно или недостасува дел, ние ќе се препратат.
За плаќање или платформа исто така можете да контактирате :
http : //www.htm
2 Препрати или враќање
Кога примате производ,ве молиме проверете и comfirm ако има нешто погрешно.
Само да не контактирате пред повратни информации!!!
Знаете, помагајќи ти да се реши проблемот е секогаш подобро отколку да даваат лоши повратни информации пред да давате шанса за нас да им помогне.
(3) Во прилог, ние ќе продолжиме да се подобри на пакување за да се обезбеди добра состојба.
(1)Ако штета,ние може да ја препратите.
5 Контакт
Имаме служат тим, ако имате било каков проблем, ние ќе reponse можете многу брзо.
Ако имате било какви проблеми,pls се чувствуваат слободни да контакт.
3 Превозот
(1) ве молиме да користите важечка потврда за адреса и телефонски број.net/zh-cn
Ако не можете да проверите следење на информации, ве молиме контактирајте со нас.
(2) Различни производи, ќе бидат спакувани во различни начини, особено во аголот од местото ќе посвети посебно внимание. ова во неколку начини.
(3)Ако се водат за исчезнати, ние ќе го препрати или наплата.
Речиси сите пакети ќе бидат доставени до вратата, освен за неколку оддалечена област, кои може да се бара да ги добиваат на локално поштата.
1 Плаќање
Платформата поддржува купувачи преку кредитна картичка (ЈЕНИ $канал и канал), Web Money (WM),
ТТ, Qiwi, Western Union remittance паричник, Бразил Boleto, SOFORT Банкарство итн.
4 Пакет
(1) За пакување,ние изберете висок квалитет на 15mm EPE да се обезбеди да нема штета.
(2) објект ќе се испраќаат од вашиот назначен за превозот, освен за некои специјални околности :
превозот може да ја изгуби производот;превозот времето е премногу долго;не може да се испрати со кои превозот;превозот е над тежина.


Останатите карактеристики

Капацитет:
601-700ml
боја:
1
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Материјал:
Пластични
Анти-корозија Слој:
Опремени
сертификација:
CE / ЕУ,SGS
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Стил:
Краток
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Пластични Тип:
PP
Термо Изведба:
Никој
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Во Врела Вода:
Не Е Применливо
Отворено Активност:
Турнеја
Број На Модел На:
B1605
Обликот:
Со Капак
Бренд Име:
RSCHEF
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Шише За Вода Тип:
литургија

Слични понуди