Година Нови Аниме Јапонија Маскота Kumamon Мечка Кадифен Перница Симпатична Цртан Филм Црна Мечка Главата Мека Полнети Кадифен Играчки За Најдобрите Подароци

Година Нови Аниме Јапонија Маскота Kumamon Мечка Кадифен Перница Симпатична Цртан Филм Црна Мечка Главата

DEN 709.00
-48 %
DEN 1363.20

Тековен


Тип : Kumamon Мечка Главата Перници
Големина : Приближно 40 СМ
Пакување : Без Продажба На Мало Поле,Во Opp Вреќа
Состојба : 100% Нови
Најдобриот подарок за вашите деца !


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Образовни,Мека,Модел
Предупредување:
Се Држат Настрана Од Огнот
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
13-24 Месеци
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Животни:
Мечка
Број На Модел На:
No111
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Форма:
Животните
боја:
како се покаже слика
Големина:
40cm
Име:
Kumamon

Слични понуди