20 Компјутери x 1.73 (44 mm)/ Стегање Спектар 21 mm до 44 мм Нерѓосувачки Челик Стеги

20 Компјутери x 1.73 (44 mm)/ Стегање Спектар 21 mm до 44 мм Нерѓосувачки Челик Стеги

DEN 283.20

Тековен


Вие сте Наддавање Следниве
Можете Да Изберете 20 Компјутери Нерѓосувачки Челик Стеги .
(Како изгледа во фотографии . она што го гледате е она што ќе добиете.)


Останатите карактеристики

Бренд Име:
BP
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик

Слични понуди