најубавата жена секси платно ѕид оркестарот рачно изработени модерна апстракт маслото за живеење romm оркестарот frameless

најубавата жена секси платно ѕид оркестарот рачно изработени модерна апстракт маслото за живеење romm

DEN 710.00
-49 %
DEN 1392.00

Тековен

Плаќање 1.
Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Наплата 1.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.Pls контактирајте со нас побрзо, ако не сте't доби пакет рок од 60 работни дена по испорака и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се издаде наплата и испраќање на замена.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со бизнис.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. Слика Големина/Цена : (1inch=2. МЕШАНИ ЦЕЛ Е ДОСТАПЕН, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот методи.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел. Материјали/ Медиум : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники Detail /Рамка без рамка,само платно Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники Забелешка : Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.


Останатите карактеристики

Големина (Инчен):
20x20, 24x24, 28x28, 30x30, 40x40
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Број На Модел На:
0140
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
MYT
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Портрет
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Слични понуди