Свитлива Чадор Шапка Капа Headwear Чадор Отворено Сонце Сенка Водоотпорен Кампување Headwear Капа Спортски Риболов Пешачење Дожд Опрема

Свитлива Чадор Шапка Капа Headwear Чадор Отворено Сонце Сенка Водоотпорен Кампување Headwear Капа Спортски

DEN 209.00
-5 %
DEN 219.84

Тековен

(Освен некои земји и APO/FPO)
2.53 во Должина околу : 40cm/15. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
1 X Чадор Шапка
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.75 во
Боја : Армија Зелена, Сребро Сива, Виолетова, Кралска Сина
Answer : ___________________________ Note :
1. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Погоден за рурален работи, активности на отворено, апарати за секојдневна употреба, итн. Време На Испорака :
1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.2 во, Чадор ширина : 75см/29. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Преносни Дожд Чадор Шапка Свитлива Отворено Сонце Сенка Водоотпорен Кампување Риболов Headwear Капа Плажа Главата Капи
Карактеристики :
Главата носи чадор, лесен и пренослив.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
VKTECH
Големина:
64 cm
Тип:
поправка на комплет
Материјал:
Жица + сребрена лента ткаенина + дебели Оксфорд ткаенина
Тип:
Главата носи чадор
боја:
Армијата Зелената Боја, Сребро Сива, Виолетова, Кралска Сина
Без разлика дали на ветер:
Yes
Облечен делови :
Еластична бенд
Отворете Дијаметар:
64cm/25.2 во
Чадор ширина:
75см/29.53 во
должина околу :
40cm/15.75 во

Слични понуди