1pc 3.175 mm SHK Титаниум Слој Спирала ПВЦ Машина Еден Flute Спирала Крајот Мелници Flute крајот Мелење Машина CNC 1 Рутер Битови

1pc 3.175 mm SHK Титаниум Слој Спирала ПВЦ Машина Еден Flute Спирала Крајот Мелници Flute крајот Мелење Машина

DEN 120.00

Тековен


1pc 3.175 mm SHK Титаниум Слој Спирала ПВЦ Машина Еден Flute Спирала Крајот Мелници Flute крајот Мелење Машина CNC 1 Рутер Битови
Предност :
(1) Одлични раб-мелење технологија.
(2) Без да се држат, без чад, мирис и молчи за време на обработката.
(3) Долг работен век, не е лесно да се скрши.
Примена : Мнозинство од Акрил, ПВЦ, МЕДИЈАПАН (Средна Густина Fiberboard) Дрво, Иверица, Тврдо Материјал со Висок квалитет на Волфрам Челик
Ние пак ги во посебна кутија ако вашата нарачка над 10 КОМПЈУТЕРИ.


Останатите карактеристики

Димензии:
3632, 3633, 3634, 3635, 3636, 3638, 3640, 3641, 3642, 3643, 3645, 3646, 3647, 3649, 3650
Бренд Име:
HUHAO
Материјал:
Карбид
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
CNC
Дијаметар:
3.175
Вкупна Должина:
38
степен:
R0.1
Обложување:
НЕ

Слични понуди