Minipcie Конектор За LOTES 0.8 mm Теренот 52Pin Висина 9.0 mm Површината планината Minipci-Експрес ААА-PCI-047-K01

Minipcie Конектор За LOTES 0.8 mm Теренот 52Pin Висина 9.0 mm Површината планината Minipci-Експрес ААА-PCI-047-K01

DEN 707.52

ТековенОстанатите карактеристики

Број На Модел На:
ААА-PCI-047-K01
Примена:
ПХБ, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
MINIPCIE Конектор

Слични понуди