3D Дијамант Везови Волкот Семејство Везана Плоштадот Diy Дијамант Сликарство Мода Дома Декор Крстот Бод Целосната Слика

3D Дијамант Везови Волкот Семејство Везана Плоштадот Diy Дијамант Сликарство Мода Дома Декор Крстот Бод Целосната

DEN 317.00
-40 %
DEN 528.00

Тековен

Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Повратни информации . Честитки, можете да одат врамени до сега ! ~~~ Работилница ~~~ . Секој дијамант големина : 2.


Останатите карактеристики

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 35x45cm, 40x50cm, 50x60cm, 60x70cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европа
Бренд Име:
MYCELLA
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
3d дијамант везови
Тема:
diy дијамант сликарство
Точка Не:
Z501D40

Слични понуди