50pcs/многу, Фаза светлина кука 30kgr. LED par светлина менгеме Алуминиум материјал движи главата светлосен зрак фаза решетка dj клуб виси кука

50pcs/многу, Фаза светлина кука 30kgr. LED par светлина менгеме Алуминиум материјал движи главата светлосен

DEN 5472.00

Тековен


Бидејќи нашата временска зона е различен,
Ако ние не сме на интернет преку trademanger,
pls оставете ги вашите прашања,skype име или е-поштенска адреса во trademanager.
ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се дојде до работа.
нашите skype : suanna888
Мала светлина кука : за led Par светлина, led светла и други мали светилки, имајќи 30kgr. во повеќето (0.12 kg/компјутери)
Медиум Светлина кука : за 200 W зрак светла, средни светла имајќи 50kg во повеќето (0.18 кг)
Голема светлина кука : за 1200 W движат светла и други големи светла имајќи 100kg во повеќето (0.25 кг)
На овој линк е мала светлина кука
- Висок квалитет светлина менгеме
- Алуминиумски материјал, sliver боја
- Максимална имајќи тежина : 30kgs
Големина на : цевка со дијаметар од 40-60mm
- Погодна за разни производи на сцената светлина : движење на главата светлина, led par светлина, led par може..


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Место на Потекло:
Кина (Копно)
максимална:
30kgr.
светлината менгеме:
светлината кука
фаза светлина кука:
par светлина кука

Слични понуди