Така Сјајна Циркони Розова Кристал Нараквици Siver позлатен циркони трговија на Големо Цена Партија Мода Накит TB994

Така Сјајна Циркони Розова Кристал Нараквици Siver позлатен циркони трговија на Големо Цена Партија Мода Накит

DEN 368.00
-19 %
DEN 454.08

ТековенОстанатите карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Бренд Име:
ROLILASON
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Стил:
Тренди
Материјал:
Кубен Циркони
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
TB994
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен
Функција:
trinket
Компатибилност:
trinket
Гем Боја:
Пинк
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Хривнија ширина:
6mm
Повод:
Партија,вечера,подароци ,годишнина,свадба...
Хривнија Тежина:
12.02 g
Накит Тип:
хривнија
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Слични понуди