портокал кафеава боја на стакло мозаик за бања туш плочки, кујна backsplash плочки HMB1456

портокал кафеава боја на стакло мозаик за бања туш плочки, кујна backsplash плочки HMB1456

DEN 10559.52

Тековен

погледне во секој лист од мозаик плочки. Плочка мора да се претвори во идентични температури од просторот претходно да се започне инсталацијата. договорено освен еден лист да се искористи за замена плочки. Нашата фабрика се наоѓа во Foshan Градот. отстрани испукани плочки со пилинг ги настрана поддршка на состојба.
Мозаик Плочки На Решетката
Мозаик плочки се мали, обично 1-инчен-квадрат или помалку, керамички или мермер дизајни на поголемите плочка колеги.Мозаик плочки производители ќе брзо се вклучуваат и издржлив, лесен-за-чистење на ѕид површината. како кратко време кога ќе дознаете соодветни техники, може да се трансформира вашиот ѕид со мозаик плочки поголема од викенд.


Останатите карактеристики

Употреба:
Кујна
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла-Доказ
Број На Модел На:
HMB1456
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен На Вода,Mildew Отпорни,Животната Средина Пријателски
Материјал:
Други
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен

Слични понуди