Мај Оваа Дома ... Цитати Decals Дневна Соба Ѕид Уметност Оркестарот Ѕид Налепница Дома Декор Нова Мода Ѕид Декорација

Мај Оваа Дома ... Цитати Decals Дневна Соба Ѕид Уметност Оркестарот Ѕид Налепница Дома Декор Нова Мода Ѕид

DEN 349.00
-18 %
DEN 426.24

Тековен


Детален Опис
Ве молиме да ми кажете ја Бојата ______? (Сите Ѕид Налепници имаат 40 бои да се избере ве Молиме да ни кажете боја ви треба!)
Мала : 35 cm (h) x 60 cm (w)
Медиум : 60 cm (h) x 110 cm (w)
Голем : 90 cm (h) x 160 см (w) ( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби ) 1 инч = 2.54 см Тежина : Околу 200-400g Обичај прави : Да
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер Филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или
ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот
Функција
1.Decals за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал,
плакарот, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Висок квалитет (долг живот) и заштита на животната средина, без мирис
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
5.Моден дизајн и може да се прилагоди


Останатите карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Мулти, Портокал
Големина:
Medium 60 x 110 cm, Small 35 x 60 cm, Large 90 x 160 cm
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Модерна
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
TX-
Материјал:
Винил

Слични понуди