BRS-155 4-5 лица Отворено Кампување Пикник Садови Шпорет садови и kettles поставува Колекции Кампување Опрема трговија на Големо Бесплатен Превозот

BRS-155 4-5 лица Отворено Кампување Пикник Садови Шпорет садови и kettles поставува Колекции Кампување Опрема

DEN 3048.00

Тековен


s BRS-155 Обични Садови
големина на :
Cauldron : Φ180 * 130mm
Во тенџере : Φ160 * 85mm
Качамак : Φ130 * 75mm
Тава : Φ190 * 45mm
Тежина : 1063g (вклучувајќи опрема)
Пакување : вреќа плус кутија
За 4-5 луѓе да ги користите, вклучувајќи ги и големо тенџере, тенџере, тенџере и тава, три капак, лажица, лажица, сто чиста крпа, пет мал сад. Пренослив, не-стап, здрави


Останатите карактеристики

Расположливиот:
No
Стил:
Отворено
Со Кулер Торба или Не:
No
Може да се Одржи во Врела Вода или Не:
Применливи
Бренд Име:
BRS
Вода Прочистување Методот:
Никој
торба стил:
Hobos
Прочистување Методот:
Никој
Капацитет:
2.5 L
Со прибор за на маса или Не:
No
Изглед:
Срцето
Материјал:
Алуминиум Легура
Слама Должина:
Никој
Модел:
BRS-155
Тип:
Вечера Кутија
Капацитет:
3-5
Пати:
Yes
Место на Потекло:
Кина
Текстурата на материјалот:
тешко алумина

Слични понуди