20yards/многу широк 1.2 см Ткаени Жакард Лента сребрена и црна quadrilateral дизајн за завеса и облека додаток LS-0971

20yards/многу широк 1.2 см Ткаени Жакард Лента сребрена и црна quadrilateral дизајн за завеса и облека додаток

DEN 309.00
-8 %
DEN 335.52

Тековен

Ако ви треба вашата испорака брз ве молиме контактирајте со нас за експрес такси превозот.Ние прифаќаме никаква одговорност за стоката се одложени поради услуги на Регистрирани Воздух Mail или Кина Парцела или други околности на одложувања што се случува со фактот дека нашите испораки се испратени од странство. Секој стил, големина и боја на моделот може да се прилагоди на вас.
@Производите што ги испратите се внимателно контролирани од страна на нашиот посветен на персоналот пред да се испраќаат надвор со цел да се направи вашата нарачка во нашата продавница пријатен еден. Времето за испорака е во зависност од поединечни земји поштенска услуга.
@Ако имате цел 150$/ние ќе се обидеме да ги испратите како бесплатен превозот со express, ова сепак е во зависност од определбата земја или област.
@ Нашата продавница сите производи се користи прирачникот за мерење, таму ќе биде одредена грешка, ако умот по клиент ве молиме да се разгледа купување или немојте да се купи
@Ако сте во потрага за една специфична точка сте виделе некаде ве молам само контактирајте со нас, ние може да ви помогне да го најдете вашиот посака објект!
@БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ цел ќе се реализира преку КИНА ПОСТ. Ве молиме кажете ни се во напредни ако сакате international Express превозот и ние сме мило да ви испрати понуда. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие минимум цел количество за вашиот кориснички лента дизајн. За повеќе детали за исплати и превозот, ве молиме контактирајте со нас.
@ Ние исто така, производство панделки во свој прилагодено дизајн почетокот од само по дворови (со исклучок на превозот).91 метар
Материјал : полиестер
Бендот ширина : 1.


Останатите карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Жакард
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
ls-0971
Шема:
Геометриски
Ширина:
0.47
боја:
како Слика

Слични понуди