MaiYaCa Малезија и Филипини flay Мода Забава Динамичен телефон случај за Apple iPhone 8 7 6 6S Плус X 5 5S SE 5C 4 4S Маска

MaiYaCa Малезија и Филипини flay Мода Забава Динамичен телефон случај за Apple iPhone 8 7 6 6S Плус X 5 5S

DEN 64.00
-42 %
DEN 109.92

Тековен

Ве молиме имајте во предвид на руски пријатели : ве молиме пополнете во полно име на примачот (вклучувајќи и најмалку 3 делови) и поштенски код, во спротивно вашиот пакет нема да биде во можност да помине низ вашата земја на царинската управа. Ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. Ако се одлучите за испорака метод : Кина пост обичен мал пакет плус, тоа не може да се обезбеди следење на информации во странство , ве молиме да не грижете се, тоа ќе биде успех стигнете до вашата земја и својата packet loss стапка е многу ниска. Ако сте загрижени дека тоа не може да се пристигне, можете исто така да изберете e Packet или Ali Express . Во овие наредби, ние не го прифати каков било спор не следење на број.
Ние може да се испрати на стоката што е можно поскоро по исплата потврда. Вие само треба да го додадете малку товар. Ако сакате да ги пратите на информации на проектот во реално време, ве молиме изберете Кина пост регистрирани воздухопловната
3.
Можете да ја внесете во мојата продавница за да го изберете вашиот омилен стил :
Додадете нашата продавница за вашата продавница список и не пропуштајте било евтини производи!
Случајот информации
1) за i Phone 5/5s/SE / 6/6 S / 6 + 6 splus / 7/7 плус случај
Материјал : Транспарентна TPU
2) нови 100%
.Mai Ya Ca Малезија и Филипини flay Мода Забава Динамичен телефон случај за Apple i Phone 8 7 6 6 S Плус X 5 5 S SE 5 C 4 4 S Мобилни Маска
Добредојдовте На М а јас У В а
1. Ние поддршка Dropshipping, промет на големо на производи, ние може да ви даде најдобра цена, висок квалитет на производите.
Забелешка : доколку имате прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.


Останатите карактеристики

Материјал:
За iPhone 4 и 4s, iPhone 5 5s, За iPhone 5c, За iPhone 6 6s, За iPhone 6s плус, За iPhone 7, За iPhone 7 плус, За iPhone 8, За iPhone 8 плус, За iPhone X
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone5c,iPhone 6s плус,iPhone 4,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7
дизајн:
Апстракт,Егзотични,Животински,Гроздобер,Транспарентен,Слатки,Шарени
Големина:
6.5cm*12.5cm
Карактеристики:
Транспарентен Мека TPU
Продажба:
Трговија На Големо И На Мало Со Квалитет
Материјал:
Мека Транспарентен TPU
категорија:
мобилен телефон додатоци
мобилен покритие за iphone8 ПЛУС:
мобилен случај за iphone 8 случај
телефон случај за iPhone 4s 5S случај:
За Телефонот маска за iPhone случај 4s 5S 6S 7
за iphone 6s плус телефон случај:
Телефон случај за iphone 5S 6S 6SPLUS случај
Случај за iphone6 6S случај:
Маска за iphone6 6S маска
Маска за iPhone 7 Плус:
за iphone 7 за мобилни случај
Објектот:
Малезија и Филипини flay Позадина
Модел:
Tyy18(1.22)1100

Слични понуди