Алатка Торба 22cm Црна Риболов Џеб Водоотпорен Оксфорд Комунални Комплет Носителот Преносни Намамат Торба Риболов Клешти и Риболов Зафат Торба

Алатка Торба 22cm Црна Риболов Џеб Водоотпорен Оксфорд Комунални Комплет Носителот Преносни Намамат Торба Риболов

DEN 584.00
-28 %
DEN 811.20

Тековен

Алатка Торба 22cm Црна Риболов Џеб Водоотпорен Оксфорд Комунални Комплет Носителот Преносни Намамат Торба Риболов Клешти и Риболов Зафат Торба


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Afishlure
Тип:
Риба Зафат
Материјал:
Oxford
Големина:
22cm
Име на производ:
Мултифункционален Алатка Торба
Материјал:
Oxford
боја:
Црна
Големина:
22cmx7.8cm
Функција:
Convinient/Лесни/Лесно да се земе
Примена:
Содржи риболов алатка
Може да се поврзе со половината појас да се земе:
Yes
Употреба:
Риболов
Функција:
Земете риболов прачка лесно

Слични понуди