Бебињата се игра на плажа дома декор платно луѓе Крстот Бод комплет 14ct бела 11ct печати везови DIY рачно изработени везана ѕид

Бебињата се игра на плажа дома декор платно луѓе Крстот Бод комплет 14ct бела 11ct печати везови DIY рачно

DEN 508.00
-0 %
DEN 508.32

Тековен

опис : боја : бела крпа везови) материјал : памук, со содржина на пакувањето : embroider конец, embroider крпа, игла, моделот магацин, во склад забелешка : 14ct тип ве молиме да го користите 2 жици, жици, 1 жица жици до точка назад. добра осветленост, не бледнее, не е лесно да се пробие и pilling. 100% памук производи. ве молиме не го отворите спорови во рок од 60 дена. 100% сосема нов. производот е бесплатен превоз од "пост кина обичен мал пакет плус", тоа не може да биде песна по пакет лево кина. исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели. ако ви треба за комплетен мониторинг, ве молиме изберете "кина испраќа пошта препорачува воздух", и да додадете пари за следење. моделот е отпечатена на платно (11ct), па пред да заврши крои, ткаенината не може да го допре водата, инаку дел печатени ќе исчезне. употреба на растворливи материјал во заштитата на животната средина. по завршувањето на шевовите, се стави на платно во вода за половина час, а потоа и сушење, а потоа можеме да направи рамка за тоа.Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available :
14 Платно Големина : 46×38cm
11 Платно Големина : 56×46cm
предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо. ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака пред. answer : ___________________________ note : (ве молиме прочитајте го првиот) 1. тоа не е печатена со бело платно, тие сите треба целосна emborider 11ct тип ве молиме да користите 3 жици, жици, 2 жици жици до точка назад. ние ќе обезбедува 30% повеќе од жици за секој проект. ултра јасно професионални везови шема.


Останатите карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11ct печати 3 конец, 14ct бела 2 нишка
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Модерна
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Тип:
Пакет

Слични понуди