0.1x800 акции Litz жица мулти-влакно бакарна жица полиестер свила плик плик предиво

0.1x800 акции Litz жица мулти-влакно бакарна жица полиестер свила плик плик предиво

DEN 488.00
-20 %
DEN 609.60

Тековен

0.1x800 акции Litz жица мулти-влакно бакарна жица полиестер свила плик плик предиво
двојна цел ќе испрати во едно парче, тежина над 2kg ќе биде испратите неколку пакети.
Добредојдовте на нашата продавница! Оваа ставка ќе biding е регистриран со песната број. Сите предмети ќе се испраќаат надвор ист како на сликата што го наредил, ние ќе ве контактираме за да се промени ако тој недостаток, па pls се задржи во допир со нас по цел.


Останатите карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
cltgxdd
Диригент Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
Бакар
Примена:
Универзална
Тип На Проводник:
Бакар
Изолација Материјал:
Бакар
Тип:
Бакар

Слични понуди