Нова Љубов харбор(2)памук DMC Сценографијата дома декор Крстот Бод колекции 14ct бела 11ct печати везови DIY рачно изработени везана ѕид

Нова Љубов харбор(2)памук DMC Сценографијата дома декор Крстот Бод колекции 14ct бела 11ct печати везови DIY

DEN 364.00
-5 %
DEN 383.52

Тековен

опис : боја : бела крпа везови) материјал : памук, со содржина на пакувањето : embroider конец, embroider крпа, игла, моделот магацин, во склад забелешка : 14ct тип ве молиме да го користите 2 жици, жици, 1 жица жици до точка назад. ако по 60 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас за solove тоа. ве молиме не го отворите спорови во рок од 60 дена. 100% памук производи. 100% точни печатени ткаенини (11ct) и бело платно (14ct). тоа не е печатена со бело платно, тие сите треба целосна emborider 11ct тип ве молиме да користите 3 жици, жици, 2 жици жици до точка назад. ултра јасно професионални везови шема. исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели.Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available :
14 Платно Големина : 32×33cm
11 Платно Големина : 39×39cm
предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо. ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака пред. 100% сосема нов. ние ќе обезбедува 30% повеќе од жици за секој проект. моделот е отпечатена на платно (11ct), па пред да заврши крои, ткаенината не може да го допре водата, инаку дел печатени ќе исчезне. ако ви треба за комплетен мониторинг, ве молиме изберете "кина испраќа пошта препорачува воздух", и да додадете пари за следење. answer : ___________________________ note : (ве молиме прочитајте го првиот) 1. по завршувањето на шевовите, се стави на платно во вода за половина час, а потоа и сушење, а потоа можеме да направи рамка за тоа. добра осветленост, не бледнее, не е лесно да се пробие и pilling. употреба на растворливи материјал во заштитата на животната средина.


Останатите карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11ct печати 3 конец, 14ct бела 2 нишка
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Модерна
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Тип:
Пакет

Слични понуди