SXY риболов Дијамант Очи-ВОЛК Доведе fishi Длабоко морето забавува риболов Контрола Намамат 3D fisheye Antirust технологија исклучително Доведе fishi

SXY риболов Дијамант Очи-ВОЛК Доведе fishi Длабоко морето забавува риболов Контрола Намамат 3D fisheye Antirust

DEN 206.00
-0 %
DEN 206.40

Тековен


SXY РИБОЛОВ
ECOODA
Серија име: Дијамант Очи-ВОЛК
Должина — Тежина
87.9 мм—80g
101mm—120g
115mm—180g
129mm—250g
материјал:Доведе
Antirust технологија
Ласерски налепница
Ласерски печење заврши
noctilucent Технологија
Случаен испорака на боја!


Останатите карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
SXY Риболов
категорија:
Seawater Риболов Мамка

Слични понуди