ANOHANA Цртан филм Платно Rucksack Ранец Унисекс Патуваат Ранци Студентите Книга Кеси за Лаптоп

ANOHANA Цртан филм Платно Rucksack Ранец Унисекс Патуваат Ранци Студентите Книга Кеси за Лаптоп

DEN 1305.00
-32 %
DEN 1919.52

Тековен


ANOHANA Цртан филм Платно Rucksack Ранец Унисекс Патуваат Ранци Студентите Книга Кеси за Лаптоп
Големина : 44*29*14cm


Останатите карактеристики

боја:
Црна, Сина
Тип На Објект:
Ранци
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
Унисекс За Патување Пешачење Ранци
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Главен Материјал:
Платно
Ранци Тип:
Softback
Шаблон Тип:
Цртан филм
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Бренд Име:
VVAOZU
Декорација:
Никој
Стил:
Јапонија и кореја Стил
Техника:
Платно Rucksack

Слични понуди