SHUANGR Златна Боја Кристал Симулирани Бисер Цвет Шарм Коса Brooch Клип Pin Ткаенината Синџир Главата Бенд на Коса и Накит за Жените Девојки

SHUANGR Златна Боја Кристал Симулирани Бисер Цвет Шарм Коса Brooch Клип Pin Ткаенината Синџир Главата Бенд

DEN 88.00
-37 %
DEN 139.20

ТековенОстанатите карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SHUANGR
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
GZ518
боја:
Злато
Стил:
Тренди класичен
За превозот:
Бесплатен превозот
Тип:
Коса, Накит , Hairwear ,Headband
Пол:
Жените ,Дама , Femme

Слични понуди