10pcs Мастило Рефил Црна/Сина Студент Канцелариски Универзална Фонтана Пенкало Мастило Refills за Еднократна употреба Мастило Sac Canetas

10pcs Мастило Рефил Црна/Сина Студент Канцелариски Универзална Фонтана Пенкало Мастило Refills за Еднократна

DEN 36.00
-24 %
DEN 47.52

Тековен


Име : Фонтана пенкало мастило refills мастило кертриџ
материјал : пластика
Боја : црна и сина
Погоден за кертриџ калибар : 2.6 мм, 3.4 mm
Големина : околу 50mm
Употреба : Студентот материјали пенкало мастило кертриџ замена
Пакување листа : 10pcs/pack (изборен боја)
Забелешка : Прирачник за мерење, постои 1-3 см грешка.
Различни екраните, постојат некои разлики во боја, ве молиме да се разбере.


Останатите карактеристики

Доведе Боја:
Калибар 2.6 mm сина, Калибар 2.6 мм црно, Калибар 3.4 mm сина, Калибар 3.4 мм црно
Бренд Име:
XYDDJYNL
Број На Модел На:
фонтаната пен
Стил:
рефил
Пакување:
10pcs
Рефил Тип:
фонтаната пен
боја:
сина и црна боја
Спецификација:
Калибар 3.4 мм и 2.6 mm
Видови:
Фонтаната пенкало мастило

Слични понуди