Топла Продажба 100 Случаен Мешани Бронзирање Drawable Organza Свадба Подарок Перница&Пошта Накит Пакување 7x9cm(W00468 X 1)

Топла Продажба 100 Случаен Мешани Бронзирање Drawable Organza Свадба Подарок Перница&Пошта Накит Пакување 7x9cm(W00468

DEN 284.00
-25 %
DEN 378.72

Тековен

EMS 5-10 работни Дена Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака Политика на Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Се надеваме дека може да се разбере ова.
W00468 X 1
Answer : ___________________________ Note :
Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 8-35 Бизнис Денови на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена.4 mm или 1mm = 0. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе ви даде добро решение.0393 инчен
Боја :
Мешани
Количина :
Ќе добиете 100 Pcs на овој објект во листата цена
Дел Бр. Ве молам дозволете ми да знам.100 Случаен Мешани Бронзирање Drawable Organza Свадба Подарок Перница&Пошта 7x9cm
Производи Детали
Материјал :
свила
Големина на :
Прибл : 9x7cm
конверзија : 1 инч = 25. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. целосна наплата, замена или замена е понуден. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво.


Останатите карактеристики

Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Слични понуди