3D Mink Трепките Природни Долго Mink 3D Коса рачно изработени Лажни Трепки Мода Трепки за Шминка Додатоци Сјајот Пакување D06

3D Mink Трепките Природни Долго Mink 3D Коса рачно изработени Лажни Трепки Мода Трепки за Шминка Додатоци Сјајот

DEN 113.00
-35 %
DEN 173.76

Тековен


Ново доаѓање стилови 2 пара еден пакет
Специјална понуда 11% off
100% Реално mink удари со камшик
Visofree 3 D Mink Трепките Природни Долго Mink 3 D Коса рачно изработени Лажни Трепки Мода Трепки за Шминка Додатоци Сјајот на Материјалот за Пакување : 100% Mink Боја на Коса : Црна Пакување : Сребрен сјај кутија(1 пар) Карактеристики : -Фасцинантен трепките и погоден за лица и дом-Volumizing и задебелување на вашите трепки да ги направи да изгледаат повеќе кадрава. -Може да се отстрани со око шминка смена. -Едноставен за користење и удобен за носење. -Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилно. Ве молиме имајте во предвид : 100% рачно изработени, секоја серија ќе биде разликата, вклучуваат форма, должина, виткање, дебелина и др. D01 D02 D03 D05 D06 D07 D08 D20 D21 D22 D23


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Бренд Име:
visofree
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Големина:
1 box
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Количина:
1 пар
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Број На Модел На:
D06

Слични понуди