RMTT-069 За Англија лондон улица телефонска говорница Класичен ретро Гроздобер Kraft Хартија Ѕид уметнички занаети налепница дома ѕид оркестарот

RMTT-069 За Англија лондон улица телефонска говорница Класичен ретро Гроздобер Kraft Хартија Ѕид уметнички

DEN 134.00
-44 %
DEN 239.52

Тековен

Ќе треба да плаќаат за превозот на трошоците направени.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
* Целосна исплата мора да се плати во рок од 3 дена по поставување на својата цел.
* Ви благодариме за поддршка на нас и ние ќе го задржи на нудејќи им на најдобар услуга и производ за вас.
Повратни информации :
* Нашиот успех зависи од вашето задоволство. Ви благодариме за вашиот разгледа нас. Ако ви треба добра под итно да, можете да изберете и други побрза испорака метод листата погоре. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Но, ние може да ви понуди попуст на производот.
ОПИС
ѕидот хартија,гроздобер хартија постер,дома декорација
големина : 42cm x 30cm 51x35cm 50x70cm
Материјал : хартија Kraft
Безбедност : Еко-пријателски
Пакување : тркалање во цевка
Плаќање :
* Ние го прифатат плаќање Aliexpress поддршка. по време на испорака, ве молиме договорот нас што е можно поскоро
Враќање :
* Ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас пред поставување на цел, која може да помогне да се избегне добивање на објект што не се задоволни. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост воздух mail, која трае околу 25-30 дена да пристигне до дестинацијата.
* Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.


Останатите карактеристики

Големина:
42X30CM, 51x35CM, 50X70CM
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид
Шема:
3D Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ID-069
Материјал:
Хартија
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
BLINGIRD
Стил:
гроздобер постер
Дома декорација:
ѕидот налепница дома декорација
Материјал:
cowhide хартија гроздобер
користат за:
дневна соба дома налепница гроздобер постер
ѕидот налепница:
ѕид уметност, занает налепница
нови пристигнување:
Бесплатен превозот
гроздобер хартија:
ѕидот налепница гроздобер постер
топла продажба:
Висок квалитет
Предмет:
Висок Квалитет на слика налепница
Дома Декор:
ѕидот налепница дома декорација

Слични понуди