F610 клучни пронаоѓач 1 emitter 1 приемник Keychain Локатор далечински клучни пронаоѓач електронски далечински анти изгубени аларм копче за наоѓање на алармот

F610 клучни пронаоѓач 1 emitter 1 приемник Keychain Локатор далечински клучни пронаоѓач електронски далечински

DEN 478.08

Тековен


"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .
Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,
ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .
1 канали Безжичниот Далечински Управувач Електронски Анти-изгубени Личен Потсетник Клучни Пронаоѓач
Овој безжичен анти-кражба анти-изгубени пронаоѓач усвојува микро-електронска безжична техника. Тоа се состои од два дела : приемник и предавател. Примачот, ќе се чуваат со домаќинот; испраќачот ќе се чуваат со работи кои домаќин сака да се заштити. Приемникот ќе звук и вибрира како предупредување кога заштитениот објект надвор од далечина. Тоа е лесен за употреба и може да донесе многу погодности за вашиот живот. Добар избор е на чекање за вас.
- Донесување на RF безжична технологија, никогаш не ја изгуби својата копчињата повторно и нема повеќе утро panics.
- На далечинскиот управувач клучни пронаоѓач е доволно моќни за да навлезат ѕидови, перници, кожни софи, плакарот врати, и повеќе.
- Стабилна функција, никогаш не губат време во потрага за вас копчиња.
- Без зрачење, безбедно и лесно да се чува во џеб.
Пакување референца


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Кан.Дали
Број На Модел На:
F610
боја:
како на слика

Слични понуди