100pcs М4*21+6 мм Хексагонални најлон колона Еден главата изолација колона поддршка интервал колона Најлон пластични стапчиња

100pcs М4*21+6 мм Хексагонални најлон колона Еден главата изолација колона поддршка интервал колона Најлон

DEN 403.20

ТековенОстанатите карактеристики

Тип:
Прозорецот Ролки
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
М4*21+6 мм

Слични понуди