Кристал Шноли Бисер Коса Клипови Додатоци Акрилик Гранд Коса Вилица Ноктот Совршен Сладок Подарок За Коса Ноктот Клипови Трговија На Големо Топла

Кристал Шноли Бисер Коса Клипови Додатоци Акрилик Гранд Коса Вилица Ноктот Совршен Сладок Подарок За Коса Ноктот

DEN 109.00
-24 %
DEN 143.52

Тековен


Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.


Останатите карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
АА-АА-0063
Тип:
Губење На Канџи
Материјал:
Пластични
Место на Потекло:
гуангжу, Кина (Копно)
Големина:
one size
Боја Стил:
како Слика
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
Материјал:
Пластични

Слични понуди