Оригиналниот пакет на qau 8инчен ej080na-05b lcd екран

Оригиналниот пакет на qau 8инчен ej080na-05b lcd екран

DEN 1720.00
-28 %
DEN 2388.48

Тековен

ej080na-05b lcd


Останатите карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Слични понуди