Железо преку цилиндрични sump кастинг злато / сребрена бакар накит кружни столбови формирање опрема Злата алатки

Железо преку цилиндрични sump кастинг злато / сребрена бакар накит кружни столбови формирање опрема Злата алатки

DEN 1080.00
-10 %
DEN 1200.00

Тековен


Европската стил железо коритото , отстранлив железо резервоарот собранието може да се направи спецификации 60 * 60 * 2mm лист , пречник од 6mm, 5.5 мм, 4.5 мм, 4mm висока цилиндрични барови на 60mm . Лесен за употреба. Рачно изработени добар избор


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема

Слични понуди