Нови 1PC 4-Pin за 6-Pin PCI-E Графички Видео Дисплеј Картичка Моќ Конектор Кабел Адаптер Конвертор Мозок и 17,5 см Должина

Нови 1PC 4-Pin за 6-Pin PCI-E Графички Видео Дисплеј Картичка Моќ Конектор Кабел Адаптер Конвертор Мозок и

DEN 29.00
-24 %
DEN 38.40

Тековен

Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Shippment :
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.
Политика На Враќање :
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази). Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days. Тоа само ќе ве однесе една минута.
За рокот за доставување на пратката. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.
Карактеристики
Една Бела 4-Пински Конектор со Пина Машки
Една Црна 6-Pin PCI-E Конектор со Женски Иглички
PCI Express PCI-E 6 Pin Адаптер Кабел
Пакет возраст вклучени
1 x 4-Pin за 6-Pin PCI-E Адаптер Кабел Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously). Ви благодарам многу!
.
2015 година Нови 1 PC 4-Pin за 6-Pin PCI-E Графички Видео Дисплеј Картичка Моќ Конектор Кабел Адаптер Конвертор Кабелот
Специфицирате било cifications
Кабел должина : и 17,5 сантими во вкупно, 13cm помеѓу конектори., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил.


Останатите карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
LUANDAO
Тип:
Моќ Кабел
Број На Модел На:
4-Pin за 6-Pin PCI-E Графички Видео Дисплеј Картичка Моќ Конектор Кабел
Производи Статус:
Акции

Слични понуди