2 парчиња Trulinoya Волфрам Главата Гума Убодни Кука 5g Меки Силиконски Жица Брада Намамат Риболов Куки Isca Вештачки Став Pesca Leurre

2 парчиња Trulinoya Волфрам Главата Гума Убодни Кука 5g Меки Силиконски Жица Брада Намамат Риболов Куки Isca

DEN 250.00
-40 %
DEN 416.64

Тековен

2 парчиња Trulinoya Волфрам Главата Гума Убодни Кука 5g Меки Силиконски Жица Брада Намамат Риболов Куки Isca Вештачки Став Pesca Leurre Опис :
1.Тип : Tungeten Главата Кука
2.Тежина : 5g
3.Материјал : Силикон Жица, Волфрам Глава
4.Пакет : 2 парчиња/Многу Пакетот Вклучува
2 парчиња Tungeten Главата Убодни Куките
Нарачките обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, Epacket
Време На Испорака :
Парите ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производи
купувачот нареди.
Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа откако сте ги примиле производи. Ви благодариме!!
Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ви благодариме! Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети.


Останатите карактеристики

Тип:
Бодликава Кука
Обликот:
доведе главата кука
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Со Владетел или Не:
No
Бренд Име:
TSURINOYA
Позиција:
Резервоар Езерцето
Тип:
Волфрам Главата Бодликава Риболов Кука
Материјал:
Силиконски Жица, Волфрам Глава
боја:
2 Боја Како Слика Шоу
Тежина:
5g
Пакет:
3pcs/многу
Место на Потекло:
Кина
Is_customized:
Yes
Со Скала или Не:
No
Електрични или Не:
упатство

Слични понуди