Година Може Да Се Сопствени Очи/Коса Рачно Изработени Женски Силиконска Гума Лице Маски Cosplay Маска Crossdresser Кукла Kigurumi Аниме Улога Игра

Година Може Да Се Сопствени Очи/Коса Рачно Изработени Женски Силиконска Гума Лице Маски Cosplay Маска

DEN 30050.00
-5 %
DEN 31631.52

Тековен

За повратни информации : повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги.
Повеќе производи,pls видите нашата онлајн продавница :
Опис :
Аниме карактер : ЈУ ЗАБРАНА МЕИ QIN
Производ вклучува : Целосна главата маска x1, перика x 1 со Овој Kigurumi маска е чиста рачно изработени со супер квалитет со силиконска гума и деликатна изработка.Ви благодарам многу за вашата помош. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации. Па ние не прифаќаме раш цел. Јас ќе ти пратам слики од маската откако се заврши, кога можам да добијам остатокот за плаќање, јас ќе брод надвор со Најбрзиот превозот метод(3 до 5 работни денови за испорака) Големина : Ние треба вашата два measurments(CM) Зелена : максимум круг низ веѓата Црвена : максимум круг низ брадата (C2-074) Може да се Сопствени Очи/Коса рачно изработени Женски Силиконска Гума Лице Маски Cosplay Маска Crossdresser Кукла Kigurumi Аниме Улога Игра За Обработка на време : Нашите маски се сите рачно изработени по нашите клиенти поставени со цел, тоа ќе трае околу 1-2 месец да се направи . Плаќање на рати (plz контактирајте ме) : јас го прифаќам 50% депозит пред производство и 50% биланс на плаќање пред превозот. Повеќе производи,pls видите нашата онлајн продавница : . Ви благодариме за вашето разбирање. Ако не сте задоволни со мојот производ или услуга, ве молиме да ми кажете вашиот предлог, јас ќе се обидам моето најдобро да се направи подобрување и да ви даде добро решение. И ние не прифаќаме откажете нарачката во текот на обработка на време. Тоа е целосна главата, перика е вклучена.


Останатите карактеристики

Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Маски
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Материјал:
Силика Гел
Знаци:
Аниме Kigurum Маска
Материјал:
Силикони

Слични понуди