JFLO 15x50mm 40 100cm 1M Превозникот кабел Жица Влечете синџир Полу затворени Внатре отворање тип Towline Тенкови синџир со крајот конектори

JFLO 15x50mm 40 100cm 1M Превозникот кабел Жица Влечете синџир Полу затворени Внатре отворање тип Towline Тенкови

DEN 840.00
-10 %
DEN 934.08

Тековен

Без descr и продавачи потсетам 12 часа без одговор, пратката ќе биде извршено според стандардната спецификација. СОВЕТИ : Различни радиус на свиткување на влечете синџир, спецификација е различен, исто така, значи, во времето од нарачката, ве молиме имајте во предвид треба да се повлечете синџир на виткање радиус на спецификации. Предмети вратени по 15 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Ако се поклопуваат со преклопување на актуелната висина како референтна височина. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
JFLO 15x50 Полу затворени Внатре отворање тип инженеринг најлон towline со крајот Конектор кабел за заштита на синџир влечете синџир тенкови синџир Бесплатен превозот
Користи и Карактеристики : 1) Погодни за употреба во reciprocating движење на настанот, може да биде изградена-во кабелот, цевки, цевки,водовод, итн.
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. и стандардно радиус на свиткување е R28 . УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 2) Секој дел towline може да се отвори, лесен за инсталација и одржување. Пластични towline структура : 1) towline форма како тенкови синџир, се состои од голем број на единица врски помеѓу ротирачки слободно линк. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 5 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. се препорачува да се користи сепаратори. Користете towline должина = R + 0. 3) Единица синџир околу синџирот плоча и на горниот и долниот капак состав, towline може да се отвори секоја секција, лесна монтажа и демонтажа без провира, да кабел, цевки, цевки, цевки, итн. Свиткување радиуси Р : изберете вграден кабел, цевки, цевки, цевки, итн. Купувачот е одговорен за сите превозот цена.5 R + мозочен удар / 2 По виткање towline вкупно height = 2 R + надворешни висока Towline место принципи : Треба да замине од 15% на останатите простор за вграден кабел, цевки, итн.


Останатите карактеристики

Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Бренд Име:
ONEBSTR
Број На Модел На:
JF-15X50
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Серија 15
Standard or Nonstandard:
Стандард
Внатрешниот висока * внатрешна ширина:
15x50mm
Надворешниот висока * надворешниот ширина:
20x60mm
Теренот:
20mm
Радиус На Свиткување:
R28/R48
Структура:
Полу затворени Внатре отворање
Заеднички Тип:
ТИП D
Заеднички дупка теренот:
A=37,B=7.5, Три дупки

Слични понуди