Пукам Стаклен Керамика Цвет Олеснување Вазна Оркестарот Порцелански Флорални Шема Стомна Houseware Уметност и Занает, Украс Мебел

Пукам Стаклен Керамика Цвет Олеснување Вазна Оркестарот Порцелански Флорални Шема Стомна Houseware Уметност

DEN 3631.00
-15 %
DEN 4272.00

Тековен


Белешки : што не се споменати погоре ќе се решаваат пријателски преку пријателски преговори! Без разлика кои прашања или тешкотии сте се сретнале пред продажба, во продажба или по продажба на, ве молиме слободно да контакт.
Како за враќање на објектот. Но, јас сум сигурен дека тоа ќе биде совршена за вас во вашиот почитување на очите!. : Околу 1,5 кг. Големина(cm) : Околу 36(Висина)*22( Ширина)*22( Должина). Опис : Пукам Стаклен Керамика Цвет Олеснување Вазна Оркестарот Порцелански Флорални Шема Стомна Houseware Уметност и Занает, Украс Мебел . И, исто така, светлината отстапува кога преземање на фотографии можеби отстапува бојата на објектот. Ние ќе го замени за вас без да се двоуми. Место на Потекло : Кина. Боја : Кајсија .
За превозот :
Ако имате било какви прашања и/или барања на превозот и/или превозот дефиниција, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се. Нашиот бизнис принцип е присутна ќе претставува прекрасно шопинг искуство. За повеќе детали, ве молиме да се консултирате со нас. На тој начин, ние треба да одбие да ја прифати вашата враќање на предметот ако rerurning причина е два услови што е наведено погоре или со еден од нив.
Како што знаеме дека не е ништо совршен во светот. Примена : Декорација, уметничка колекција, благодарност, фестивал, birthday (роденден), подароци, сувенири и активности слави итн. Како што знаете, таму е imaging разлика во различни монитори, па боја на објектот можеби отстапува малку. Материјали : Керамика глина.
Сликите Ги Покажуваат :
За повеќе цвет вазни, те молам !
За пакување :
Опкружен со стиропор и меур кеса во тетрапак што е завиткан со селотејп.


Останатите карактеристики

Стил:
Пастирски
Материјал:
Керамички & Порцелански
Големина:
M
Функција:
Tabletop Вазна
Број На Модел На:
ZH0827-YWL088
Големина:
About 20cm*20cm*32cm
N.W.:
За 2.0 kg
Боја:
Кајсија
Изработка:
Рачно изработени Shaping, Обоен, Пукам Стаклен и Печка Отпуштен
Функција:
Украс, Подарок, Уметноста Колекција и Сувенири и сл.
Апликацијата Место:
Дом, Канцеларија, Кафе, Клуб, Хотел, Продавница Прозорецот и Ресторан итн.
Апликацијата Позиција :
Рамна Површина
кориснички:
Yes

Слични понуди